Sütevi Kuruluş

Sütevi 2004 yılında, Sakıpağa Ailesi tarafından, 1923’ten beri süre gelen kaliteli ürün ve kaliteli hizmet vermek anlayışıyla kurulmuştur ve o günden beri gelişen ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.

İlk başta Sütevi olarak başlayan yolculuğumuza, büyüyen tesisimizle beraber Sakıpağa Park olarak ziyaretçilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. İzmir Çanakkale asfaltı üzerinde, Eski Foça sapağının orada bulunan Sakıpağa Park; bölgenin en güçlü ve talep gören tesisi olarak her gün bünyesine kattığı yeni marka ve lezzetlerle hizmetlerini sürdürmektedir.

Süt Evi, hem açık hem de klimalı salonları, çocukların rahatça oynayabileceği oyun alanları, birbirinden lezzetli seçenekler sunan menüsü ile İzmirlilerin gözde mekanı olmayı başardı. Eğer sizde yüksek katlı binaların arasında sıkıştığınızı, biraz doğayla bütünleşmeye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, uğramanız gereken adresi buldunuz. Süt Evi’nin modern tesisi, sıcak ve güvenli ortamı ve lezzetli menüsü ile kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz, yeşil doğasıyla şehrin kargaşasından uzaklaşacaksınız.

En büyük mutluluğumuz misafirlerimizin yüzünü güldürebilmektir. Sizlerin yüzünüzü güldürebilmek adına, en iyi hizmet ve en iyi lezzeti sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz.

Sütevi bir Sakıpağa Ailesi Kuruluşudur
Web Tasarim ve Kodlama