ÜRÜNLERİMİZ
TOMBİK AYRAN
KUMRU
SADE YOĞURTLU
JUMBO ÇEYREK
PİLAV ÜSTÜ İSKENDER
PİYAZ LİMONATA
YOĞURT DÜRÜM
KAYMAKLI EKMEK KADAYIFI LOR TATLISI
SÜTLÜ TATLILAR
HAKKIMIZDA
Dönerevi, Sakıpağa Ailesinin 1923’ten bugüne süregelen, kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışıyla, ilk olarak 1994 yılında Karşıyaka Çarşı’da hizmet vermeye başlamıştır. Yıllardır devamlılığını sağlayan kalitesi ve hizmetiyle yerini sağlamlaştırmış, Karşıyaka Çarşısı’nın vazgeçilmezlerinden olmuştur.

Kazanılan tecrübe ve görülen talep üzerine bugün, İzmir’in farklı noktalarında da hizmet vermekteyiz.

Karşıyaka Çarşı | Sakıpağa Park | Kıbrıs Şehitleri | Kemeraltı
HAMMADDE SEÇİMİ
Entegre Et İşleme Tesisimizde işlenen etlerin, en kalitelisi ve yerli olmasına dikkat edilmektedir. Teknik, hijyenik ve İslami şartlara uygun olarak kesimi yapılmış etler, soğuk zincir altında tesisimize gelmektedir. Veteriner hekimi kontrolünde teslim alınan etlerin, laboratuar ortamında fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik analizlerle gıda güvenliğine uyumu incelenmektedir.

Ürünlerin servisinde kullanılan ekmek çeşitleri ve sebze çeşitlerinin ise tazeliği büyük önem arz etmektedir. Bu ürünler, anlaşmalı noktalardan günlük ve taze olarak temin edilmektedir.
SAKIPAĞA SÜT ÜRÜNLERİ
Dönerevi Şubelerinde, TS EN ISO 22000 HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi kuralları doğrultusunda titizlikle ve özenle çalışan Sakıpağa’nın süt ürünleri, sütlü tatlıları ve dondurma çeşitleri sunulmaktadır.

Şuruplu tatlı çeşitlerimizden ekmek kadayıfı ile lor tatlısı ve soğuk içeceklerimizden limonata da kendi üretimimizdir.
BİZİ
YAKINDAN TANIYIN
KALİTELİ LEZZET
1923'TEN BERİ GÜVENLE
  • HAKKIMIZDA
  • HAMMADDE SEÇİMİ
  • SAKIPAĞA SÜT ÜRÜNLERİ
INSTAGRAM